YORUM GÖNDERİNGönder

HOŞGELDİNİZ

Tüm sağlık problemleriniz için bizi arayarak veya whatsapp üzerinden ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
  • Pazartesi - Cumartesi
    9:00m - 19:00pm
  • Pazar Kapalı
RANDEVU FORMU

SAĞLIĞINIZ İÇİN SİZİNLEYİZ

Kişiye Özel
specialize-line

Her hastanın kendisine özel hedeflerini göz önünde tutuyoruz.

Profesyonel Ekipman
specialize-line

Profesyonel egzersiz ekipmanları ile en güncel ve en doğru terapiyi almanızı sağlıyoruz.

Tıp Literatürüne Uygun
specialize-line

Tıp literatüründeki gelişmeleri yakından takip ederek hizmet veriyoruz.Ağrısız Bir Yaşam
specialize-line

Ağrısız bir yaşam için sizi en yakın zamanda kliniğimize bekliyoruz.HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimiz ile birlikte fizyoterapi terapi süreçlerini ve detaylarını inceleyebilirsiniz.

service-1

AĞRI PROBLEMLERİ

Fizmir Fizyoterapi

İncele
service-1

MANUEL TERAPİ

Fizmir Fizyoterapi

İncele
service-1

KİNEZYOBANTLAMA

Fizmir Fizyoterapi

İncele
service-1

AYAK DETOKSU

Fizmir Fizyoterapi

İncele
Tümünü Gör

SIKÇA SORULAN SORULAR

Fizyoterapi ve terapiler ile ilgili aklınıza takılan soruların cevabını burada bulabilirsiniz.


faq1

Fizyoterapistler, kaslarınızı güçlendirmek ve işlevlerini geliştirmek için egzersiz terapisinin kullanımı konusunda eğitim almışlardır. Fizik terapi egzersizleri, acı dindirme, yaralanma sonrası iyileşme veya önleme konusunda en etkili yollardan biri olarak kanıtlanmıştır.

faq1

Fizyoterapistler çoğu durumda pahalı cerrahilere ihtiyaç duymadan genellikle reçeteli ilaçların yan etkilerini ve uzun süreli ilaç kullanım ihtiyacını azaltarak hastaların ağrıyı hafifletmelerine yardımcı olan ve hareketsizliği iyileştiren veya eski haline döndüren, hastalara yardımcı olabilen iyi eğitimli ve sertifikalı sağlık uzmanlarıdır.

faq1

Ortopedik fizyoterapi olarak da adlandırılan kas iskelet sistemi burkulmaları, sırt ağrıları, duruş sorunları, artrit, suşlar, idrar kaçırma, kese iltihabı, hareket kabiliyetinin azalması, spor ve işyeri yaralanmaları gibi durumların terapisinde fizyoterapi kullanılır. Cerrahi müdahaleyi takiben rehabilitasyon da bu kategoriye girmektedir.

faq1

Fizik terapi postür ve kas dengesizliğini düzeltmek, hareket kabiliyeti ve dayanıklılığı artırmak için uygulanır. Eklemleri kuvvetlendirme, hareketlendirme, yumuşak dokuyu düzeltmek için sert terapi egzersizine ek olarak sertliğin azaltılması ve ağrıdan kurtulmak için nokta terapi içerebilmektedir.

İnme, multipl skleroz, Parkinson hastalığı, serebral palsi ve omurilik yaralanması gibi nörolojik bozuklukları olan hastalarda fizik terapi büyük fayda sağlayabilir. Fizik terapi hareketleri kasların yeniden eğitimi ve kontrolüne, günlük işlevlerin iyileştirilmesine, güç ve esneklik kazanımına, ince ve kaba motor sistemi becerilerinin gelişimine, yürüyüşün geri kazanımına, iyileştirme ve hareket fonksiyonlarının eğitimine odaklanmaktadır.

faq1

Hastalar önerilen tüm egzersizleri uygulamazsa veya programlarına yeteri kadar zaman ayırmazsa, fizyoterapi ağrıyı hafifletmeyebilir. Belirlenmiş terapi süresinin altına inmeden eksiksiz şekilde devam ettirmek bel ağrılarını hafifletip daha iyi duruşun korunmasına yardımcı olur ve tekrar eden ağrıların önlenmesine yardımcı olur.FİZMİR KLİNİK

EZGİ ERYILMAZ

Fizyoterapi ve Sağlıklı Yaşam Merkezi

KARŞIYAKA / İZMİR

Fizyoterapi danışmanlık ve sağlıklı yaşam merkezimiz "Fizmir Klinik" adıyla siz değerli danışanlarımıza Karşıyaka'da hizmet vermeye başlamıştır.

Ağrı problemleri, Postür bozuklukları, Ortopedik ve Sportif Rehabilitasyon başta olmak üzere nörolojik rehabilitasyon ve pediatrik rehabilitasyonda dahil birçok rahatsızlığın rehabilitasyon sürecini Kurucu Fizyoterapistimiz Ezgi Eryılmaz eşliğinde, en verimli şekilde geçirmek için randevu alabilirsiniz.

SİZDEN GELENLER

Bu kadar profesyonel bir hizmet sundukları için Ezgi Hanıma teşekkür ediyorum. İnanılmaz boyun ağrılarım vardı. 3 seansta ağrılarım geçti. 5 seans aldım ve boynumdan sırtıma kadar inen ağrılardan kurtuldum. Ezgi hanım çok ilgili ve işinin ehli.

Emine E.

Annemin bel fıtığı için geldik buradaki karşılama terapi süreci ve güleryüzlü yaklaşımdan çok memnun kaldık 5 seansta ağrılardan kurtulduk herkese tavsiye ederim.

Ali S.

Ezgi Hanım’ın kurumsal ve bütünlük tedavisinden yana olan kişiliği sayesinde sırt ve omuz ağrılarımdan kurtuldum. Önerdiğim herkes memnuniyetini bildirdi. Hiç tereddüt etmeden kendinizi teslim edebilir ve ağrısız hayata adım atabilirsiniz.

Elif İşıl Duran

Guler yüzlü ve çalışanıyla hasta memnunıyeti için gayretlerinin azamisini kullanan bir klinik. Çok teşekkür ederim.

Necdet Develi

Sadece 5 seansta yıllardır cektiğim boyun, kol ve el ağrılarından kurtulup daha kalıtelı bır yaşama kavuştum. Iyı geleceğini düşünsem de bu kadar cabuk beklemıyordum. Bu kliniği bulduğum ve Ezgı Hanımı tanıdığım için cok memnunum. Cevremde herkese tavsıye ediyor ve ağrısız yaşamın mümkün olduğunu söylüyorum. Tertemiz, pırıl pırıl bır klinik ve güleryüzle karşılanmak. Herşey çok güzel. Teşekkürler.

Selda Ozdemırtufan

Nezaketi, bilgisi ve özeni ile gönül rahatlığıyla çevreme önerebileceğim bir fizyoterapist. Ezgi Hanım ile karşılaştığım için gerçekten çok şanslıyım.

İrem Uslu

Fizmir Klinikte, Ezgi Hanımla birlikte çok güzel ve verimli bir ortam kurulmuş. ilk ziyaretinizden itibaren her gidişinizde güler yüzlü hizmet ile karşılaşmak harika. Konumu, ekipmanları ve uzman kadrosu ile iyiki diyeceğiniz bir merkez. Ezgi Hanım yapılan aktivitlerde sizin nerede zorlanabileceğinizi veya hareketi nasıl yapmanız gerektiğini size aktarıyor ve böylece bütün hareketleri verimli bir şekilde yapıyorsunuz. Aktivite sonrasında da size yardımcı olması takdire şayan.

Denizhan KEÇİLİ

Klinik pilates artı egzersiz danışmanlığı alıyorum, ayrıca daha hızlı kilo verebilmek için elektroterapi cihazı ile kombine yorulmadan kas geliştirme çalışıyorum. İlk haftalardan itibaren vücudumdaki şekillenme farkedilmeye başlandı. Kesinlikle herkese öneriyorum. Ezgi Hanıma kocaman kalpcikler <3

Merve T.

Ezgi Hanımla tanışmadan önce bel ağrılarım çoktu ve yürümekte çok zorlanıyordum. Fizmir Klinikte tedavim başladıktan sonra ilk seanstan itibaren duruşum düzeldi ve uzun mesafe yürümeye başladım. Artık 5 seansı tamamlamış biri olarak her problemimde Ezgi Hanıma danışacağım. İlgi alaka, nezaket ve hijyen konusunda mükemmel bir klinik. Herkese tavsiye ediyorum.

Meral EKİCİ

Ezgi hanım işini severek yapıyor ve çok gayretli...tek bir amacı var ..sizi iyileştirmek...iyi hissettirmek...başarıyor da :) Yardımcısı itinalı...klinik temiz ve özenle planlanmış...teşekkürler....

Çağlayan Yazıcıoğlu

Gittiğim tüm ortapedi doktorların ın ameliyat dediği tetik parmağımı 5 seansta geçirdiği için Ezg hanıma çok çok teşekkür ediyorum.işini severek yapıyor. Güler yüzlü nazik ve cok kibar. Aynı şekilde asistanı da öyle. Herkese tavsiye ediyorum. Boşuna ağrı çekmeyin, hemen ameliyat olmayın. Buraya gelin iyileşin

Reyhan şekerci

Postür bozukluğum ve sırt ağrılarım için Ezgi Hanıma geldim. Tedavi programını özenle planladı öncelikle sırt ağrılarımdan kurtuldum sonrasında ise duruşumda gözle görülür düzelme oldu. Ezgi Hanımın verdiği egzersizleri düzenli yapıyorum ve duruşumu koruyorum. Klinikte hem tedavi oldum hemde çok güzel ağırlandım. Güler yüz, hijyen ve konfor konusunda en iyisi. Tedavide kullandığı cihazlar da profesyonelce düşünülmüş. Ezgi Hanım ve ekibine teşekkür ederim. Herkese öneriyorum.

Özgün Öztürk

Ezgi hanımla tanişmam bir tanidigim vasitasi ile oldu. Iyiki de olmuş. Tedavinin daha ilk seansinda bile dogru teşhisleriyle agrilarimi cok rahatlatti. Çok genç ama işinde çok başarili bir fizyoterapist kendisi. Ne kadar teşekkur etsem az. Bilgisi ve deneyimine guvendigim icin herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Klinige niye daha once gitmedim diyeceksiniz. Başarilarinizin artarak devam etmesini dilerim.

Rüya Gölbaşı

comment-line

GÜZEL YORUMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.YORUMUNUZU GÖNDERİN

BLOG

FİZMİR KLİNİK | Fizyoterapi Danışmanlık & Sağlıklı Yaşam Merkezi konusunda merak ettiğiniz soruların cevabını, yaşadığınız sorunlarla ve çözümleri ile ilgili detaylı bilgileri bloğumuzda bulabilirsiniz.

Tümünü Gör